Zajęcia rytmiczne
Kochani!
Na ostatnich zajęciach wykonywaliśmy wspólnie grzechotki, mam nadzieję, że wszyscy daliście radę je samodzielnie przygotować. Dzisiaj zapraszam Was do obejrzenia bajeczki dotyczącej instrumentów perkusyjnych. Zwróćcie uwagę, że grupa instrumentów perkusyjnych jest bardzo liczna i zaliczamy do dniej nie tylko grzechotki, kołatki czy bębny, ale także instrumenty o trudnych i dziwnych nazwach. Myślę, że po obejrzeniu filmu zapamiętacie dużo więcej nazw i chętniej będziecie grać na swoich grzechotkach. Osoby, które chciałyby udostępnić zdjęcia swojego instrumentu, mogą je przesyłać na mój adres e-mail: emilkakurzydlak@interia.pl. Proszę pamiętać, iż przesłanie zdjęcia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na jego publikację, chociażby na stronie internetowej przedszkola czy profilu fb naszej placówki. Zdjęcia można przesyłać do 16 kwietnia. Zatem czekam na efekty Waszej pracy, a tymczasem zapraszam do obejrzenia filmu, do którego poniżej zamieszczam link.

Kurzydlak Emilia